KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8871045
nr 887 1045
Gouache
Oidentifierad konstnär, Dansande sällskap, signerad. Ferdinand Georg Smidt, 1815, bladets mått: 27 x 46
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:11:34
14/4 20:03:20
14/4 20:06:34
1.100 kr
Gouache